فیتنگ شرکت تولید کننده لوله با مسئولیت محدود در سال ۱۹۹۶ء با کارخانه های تولیدی جداگانه که در شانگهای و ژجیانگ قرار دارند، تاسیس شده است. فراهم کننده ی ابزار و محصولات لوله کشی از جمله فولاد زنگ نزن، دوپلکس، آلیاژ نیکل، آلیاژ سری P، کربن، لوله کشی فشاری با طراحی بهینه شده و قرقره ی لوله ی پیش ساخته.
اعضای گروه عبارتند از:
شرکت تولید لوله شانگهای فیتنگ با مسئولیت محدود
فعالیت های تولید:
اتصالات بدون درز: قطر خارجی ۱/۲ انچ – ۳۶ انچ (کربن/آلیاژ)
اتصالات جوش داده شده: قطر خارجی ۳ انچ – ۱۳۴ انچ (کربن/آلیاژ/ضد زنگ)
اتصالات روکش دار، قرقره ی لوله، پیش ساختن.

شرکت ژجیانگ لوله کشی تکنولوژی سطح بالای فیتنگ، با مسئولیت محدود
فعالیت های تولید:
اتصالات بدون درز: قطر خارجی ۱/۲ انچ – ۲۴ انچ
(ضد زنگ/دوپلکس/آلیاژ نیکل/آلیاژ سوپر)
اتصالات جوش داده شده: ۱۶ انچ – ۳۶ انچ
(ضد زنگ/دوپلکس/آلیاژ نیکل/آلیاژ سوپر)
فلانژ، اتصالات فورج شده

شرکت مهندسی لوله ی فیتنگ، با مسئولیت محدود
پروژه ها، مهندسی و اشتراک های بین المللی.


مزیت های ما:
1.گستردگی خدمات: طیف گسترده ای از سازنده اتصالات و لوله با ابعاد تا ۱۳۴ انچ (۳،۴ متر) همراه با طراحی حرفه ای R&D در محصولات اتصالات طبقه بالا و قرقره های لوله ی پیش ساخته.
2.سیستم کنترل کیفیت: ما سال های از قابلیت ردیابی، تجهیزات پیشرفته برای تولید فولاد ضد زنگ، آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی، فلانژ های حرارت بالا و کم لوله ی آلیاژ و پيش ساخت کارخانه یی را حفظ می کنیم. تصویب شده با صدور گواهینامه بین المللی ISO9001 / ISO14001، OHSAS18001، API، ABS، DNV، PED97/23/CE و غیره.
3.قدرت ما: ما تصویب شده CH2M-HILL، توسعه نفت عمان LLC (PDO) و پترو برزیل هستیم و توسط گلوبل EPC، مختلف سوابق پروژه در سکوب های کود شیمیایی، پتروشیمی، نیروگاه و نفت در دریا و صنعت ساخت و ساز کشتی به خوبی شناخته می شویم.

شرکت مهندسی لوله فیتنگ، با مسئولیت محدود یک بخش بین المللی از گروه فیتنگ است که بر مشتریان در سراسر جهان به خصوص برای اتصالات لوله و پروژه و اشتراک های پيش ساخت قرقره لوله تمرکز می کند. این تیم با یک گروه از متخصصان قابل و با تجربه ی با دانش عمیق استاندارد های مهندسی و مدیریت زنجیره عرضه ای، به طور کامل مجهز است.


با پیروی از کیفیت و اعتماد، این شرکت به سیاست مدیریت "کیفیت اول، اعتبار عالی، تلاش کامل و مدیریت جدی" پایبند است و خدمات درجه اول و محصولات عالی را تضمین می کند.

گواهینامه های ما:
1.ISO9001 صدور گواهینامه بین المللی سیستم کیفیت
2. صدور گواهینامه CE (PED 97/23 / CE)
3. صدور گواهینامه جواز ساخت تجهیزات ویژه (قطعات لوله فشاری)
4. ISO14001-2004
5. OHSA18001-2007
6. API

تیم ما
ما برای برآوردن نیاز ها و ضرورت های شما دارای یک تیم قابل حرفه ای فروش و مهندسین قابل و موثر هستیم.
بیشتر از آن، ما کارکنان فنی حرفه ای داریم که می توانند قرقره های لوله، پیش ساخت و غیره را با توجه به نقشه ها و مشخصات مشتری تجزیه و طراحی کنند.


product catalog